Yükleniyor...
Dktmerkezi.com nedir ?

Dil ve Konuşma terapistlerine hızlıca erişin

Dil ve Konuşma terapistlerinin ihtiyaçlarını analiz ederek işlemleri pratik ve profesyonelleştiren platforma hoşgeldiniz.

Dktmerkezi.com'da alanından mezun belgesine sahip ve dktmerkezi.com inceleme birimi tarafından onaylanan Dil ve konuşma terapistlerinin profillerine, dil ve konuşma terapisi hizmeti veren devlet hastanelerine, özel kurum bilgilerine erişebilirsiniz.Terapistlere gözatın

19

Toplam Kayıtlı DKT

Online Terapi

Evinizde, iş yerinizde Online Terapi alın

Dil ve Konuşma terapisi alanında online terapi hizmeti almak için online terapi veren DKT profillerini inceleyebilirsiniz.

Hangi ülkede ya da şehirde olduğunuzun hiç bir önemi yok. Terapiler 7 gün 24 saat sizin ve Dkt'nin müsait olduğu gün ve zaman planları yapılarak belirlenir. Terapinizi Zoom platformu aracılığı ile ek program gerektirmeden bulunduğunuz lokasyondaki internet bağlantısı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Online Terapi için tıklayınız
Haritada Arama yapın

Dil ve Konuşma terapistlerini harita üzerinde arayın

Bulunduğunuz şehirde size en yakın Dil ve Konuşma terapistlerine, kurumlara ya da iş ilanlarına hemen şimdi harita üzerinden ulaşın ve iletişime geçin.

Haritada arama yapın

Detaylı / filtreli yapın

Dil ve konuşma terapistlerini filtreleyin

Terapi almak istediğiniz Dil ve konuşma terapistlerini uzmanlık alanı, eğitim, eğitim derecesi, eğitim öğrenim durumu, hizmet verdiği şehirler, terapi tipi, dil ve dil seviyesi gibi önemli kriterlerle filtreleyebilir ve hızlıca terapi talebinde bulunabilirsiniz.

Filtreli arama yapın

Kurumlar

Dil ve Konuşma alanında hizmet veren hastane ve kurumlar

Dil ve Konuşma sağlık alanında hizmet almak istediğiniz devlet hastaneleri, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ya da Dil ve Konuşma Merkezlerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde hizmet veren terapi merkezlerini inceleyin, haritayı eposta adresinize gönderin ve hızlı erişim sağlayın.

Devlet Hastanelerini inceleyin

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerini inceleyin

Dil ve Konuşma Merkezlerini inceleyin
Dil ve Konuşma Terapisti misiniz ?

Hemen profilinizi oluşturun ve dijital profilinizle prestijli görünün, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayın.

Hemen Kayıt Olun

Arama motoru optimizasyonu sayesinde Google aramalarında profiliniz üst sıralara çıkar ve hedef kitlenizin amacına uygun, pratik iletişim araçları ile daha hızlı iletişim sağlayabilir ve başarılı bir imaj sağlayabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

Dktmerkezi.com hakkında merak etttiğiniz soruların cevaplarına buradan erişebilirsiniz. Aradığınız sorunun cevabı bu listede yer almıyor mu ? Hemen iletişim sayfasından bize ulaşarak sorunuzu iletebilirsiniz.


DKT merkezi nedir?

Dil ve Konuşma terapistlerine özel olarak hazırlanmış Dil ve Konuşma terapistlerinin ihtiyaçlarını analiz ederek işlemleri pratik ve profesyonelleştiren Türkiye’nin ilk ve tek Dkt platformudur.

Bu platform içerisinde Dil ve Konuşma terapistlerine ait profillere, hastanelere, özel eğitim kurumlarına, dil ve konuşma merkezlerine ulaşabilirsiniz.

Dil ve Konuşma terapisi hizmeti arayan danışanlar ile dil ve konuşma terapistlerini bir araya profesyonel olarak getiren bu platformda alanından mezun uzman terapistlere ulaşabilirsiniz.

DKT Haritada ara nedir ve nasıl çalışır ?

Bulunduğunuz şehirde size en yakın dil ve konuşma terapistlerine veya kurumlara harita üzerinden ulaşabilir, online ve birebir terapi talep edebilirsiniz.

DKT Online Terapi nedir ve nasıl çalışır ?

Dil ve Konuşma terapisi alanında online terapi hizmeti almak için online terapi veren DKT profillerini inceleyebilirsiniz.

Hangi ülkede ya da şehirde olduğunuzun hiçbir önemi yok. Terapiler 7 gün 24 saat sizin ve Dkt’nin müsait olduğu gün ve zaman planları yapılarak belirlenir. Terapinizi Zoom platformu aracılığı ile ek program gerektirmeden bulunduğunuz lokasyondaki internet bağlantısı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Online Terapi Için Tıklayınız

DKT Detaylı ara nedir ve nasıl çalışır?

Dktmerkezi.com platformunda; detaylı ara bölümünde alanından mezun ilgili uzmanlara eğitim, deneyim, sertifika, konuştuğu diller gibi hassas detayları filtreleterek ulaşabilir ve ilgili terapistten online veya birebir randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Dktmerkezi.com platformunda kayıtlı DKT'lere nasıl güvenebilirim?

Dktmerkezi.com’da sadece alanında mezuniyet belgesine sahip dil ve konuşma terapistleri kayıt olabilir.

Kayıt sonrası gerekli tüm evrakları incelenir ve hesapları onaylanır.

Site içerisinde talep edilen terapi durumları, ödemeler ve sonrası işlemleri dktmerkezi.com takip etmez, herhangi bir ek ücret talep etmez ve sorumlu tutulamaz.