Yükleniyor...

Hakkımızda

Dktmerkezi.com

Dktmerkezi.com
neden kuruldu ?

Dil ve Konuşma terapistlerinin ihtiyaçlarını analiz ederek işlemleri pratik ve profesyonelleştiren platforma hoşgeldiniz.

Dktmerkezi.com platformu; dil, konuşma ve ses bozuklukları yaşayan bireylerin site üzerinden alanından mezun ilgili uzmanlara eğitim, deneyim, sertifika, konuştuğu diller gibi hassas detayları filtreleterek ulaşabilmesini sağlamak ve ilgili kişilere güvenilir, etik ve profesyonel bir hizmet vermeyi sağlamak için kurulmuştur.

Eylem Melisa Ceylan

Eylem Melisa Ceylan

OWNER
Dil ve Konuşma Terapisti

2018 yılında Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 2 yıldır özel kurumlarda aktif olarak hizmet verdim. Şu anda da mesleğimi yapmaya devam etmekteyim. Aynı zamanda 2020 Güz Döneminden itibaren Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Yüksek Lisans Programında çalışmalarımı yürütmekteyim. Sektörümde farkettiğim eksiklikleri dktmerkezi.com projesiyle tamamlamaktan çok mutluyum. Dil ve konuşma terapisti olarak bu platformda meslektaşlarıma faydalı, etik ve profesyonel hizmet vermeyi hedefliyorum.

Aynı zamanda kişisel web sitem üzerinden dil ve konuşma terapisi alanıyla ilgili güncel bilgiler yazmaktayım. Youtube kanalımda da aktif olarak alanımla ilgili önemli bilgilere değindiğim videolar paylaşmaktayım.

Gökhan Kara

FOUNDER
İnteraktif Tasarım & Yazılım Uzmanı

Yaklaşık 10 yıldır dijital olarak tasarım yapıyorum. Tasarım segmenti yanı sıra ileri seviye yazılımla meşgulüm. 2021 yılında kurmuş olduğumuz Laconic Medya şirketimiz bünyesinde dktmerkezi.com projesini tamamlamak ve yayınlamaktan gurur duyuyorum.

Kişisel kariyerime kendi web sitem üzerinden devam ediyorken uzun yılların biriktirdiği deneyim ve tecrübelerimi vizyon ve misyonlarımız dahilinde tamamen kurumsal olarak hizmet vermeyi planladığım Laconic Medya şirketim ile projelerinize hayat vermeye hazırım.

Gökhan KaraLaconic Medya
Firma Bilgilerimiz

Dktmerkezi.com Laconic Medya projesidir

Laconic Medya; Ankara'da ileri seviye grafik tasarım, web arayüz tasarımı, mobil uygulama arayüz tasarımı ve web yazılım hizmetlerini profesyonel ve kurumsal olarak sağlayan firmadır.

 • Şirket Ünvanı:
  LACONİC MEDYA İLETİŞİM PRODÜKSİYON BASIN YAYIN VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Vergi Dairesi / Vergi Numarası:
  Maltepe Vergi Dairesi / 6070772577
 • Websitesi:
  https://www.laconicmedya.com
 • Telefon:
  0312 248 13 90
 • Eposta:
  info@laconicmedya.com
 • Fax:
  0312 219 05 62Dil ve Konuşma Terapisti misiniz ?

Hemen profilinizi oluşturun ve dijital profilinizle prestijli görünün, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayın.

Hemen Kayıt Olun

Arama motoru optimizasyonu sayesinde Google aramalarında profiliniz üst sıralara çıkar ve hedef kitlenizin amacına uygun, pratik iletişim araçları ile daha hızlı iletişim sağlayabilir ve başarılı bir imaj sağlayabilirsiniz.