Yükleniyor...

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

ssssss

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

Hastanemiz, Zonguldak bölgesi sigorta hak sahiplerinin yogunlugu nedeniyle ihtiyaç duyulan ve 01.02.1969 tarihinde Kurum mali olarak insaati tamamlanan binada, 455 ruhsat yatak kapasitesi ile 12.11.1974 yilinda SSK Hastanesi olarak hizmete girmistir.
Büyük illerimizdeki hastanelerimize tasradan sevk edilen hasta sayisinda ki artisi önlemek, bölgesinde tedavi olan hasta magduriyetini gidermek, zaman ve emek kaybini önlemek amaciyla yapilan düzenleme ve iyilestirmeler sonucu 16.10.1995’de bölge hastanesi olmasi uygun görülmüstür.
Hastanemiz 20.02.2005 tarihinde SSK Hastanelerinin Saglik Bakanligina devri ile Zonguldak Atatürk Devlet  Hastanesi adini almis olup, halen 21 brans, 4 laboratuarlari, 503 tescilli, 479 fiili yatak kapasitesi, 933 kadrolu  personeli ile hizmet vermektedir.
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi çatisi altinda toplanan, Zonguldak Devlet Hastanesi(Ek Bina, 01.08.2010’da), Kozlu Semt Poliklinigi(Yapim Yili 1978) ve Kilimli Semt Poliklinigi(Yapim Yili 2007) binalarida hastanemiz bünyesinde hizmet vermektedir.

Ulaşım Bilgileri

Ana Bina’ya Dolmuş ile gidilecekse;

Şehir merkezinde bulunan dolmuş durakları olan 1 nolu duraktan  Kapuz-SSK  dolmuş hattına binilerek hastaneye ulaşılabilmektedir.

Ana Bina’ya Özel araç ile gidilecekse;

Çarşı merkezinden Kapuz-Kilimli istikametinde ilerlenir. 1400 metre sonra yağcılar caddesi huzur sokak üzerinden sağa sapılarak ulaşılır.

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin