Yükleniyor...

Tokat Dr. Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

ssssss

Tokat Dr. Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

Tokat Dr. Cevdet AYKAN Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi; Sağlık bakanlığı 07.06.2010 tarih ve 22851 sayılı makam onayı ile Sağlık bakanlığı İnşaat-Onarım Daire Başkanlığı tarafından Tokat Vali Recep YAZICIOĞLU devlet hastanesinin 120 yataklı ruh sağlığı hastalıkları hastanesine dönüştürülmesi için girişimlere başlanmıştır.
08.01.2013 tarihinde bina Kamu hastaneler birliği genel sekreterliğine devredilmiştir.12.06.2013 tarihinde hastanemiz yönetimi sözleşme imzalayarak görevine başlamışlardır. Bu tarihten itibaren bakım- onarım faaliyetleri yürütülmeye başlanmıştır.
21.11.2013 tarihinde ayaktan hasta kabulüne başlayan hastanemiz 05.12.2013 tarihinde yatan hasta kabulüne başlamıştır.
Sağlık Bakanlığı Toplum Temelli Ruh Sağlığı hizmetleri politikası kapsamında; Toki mevkiinde sağlık ocağı tahsisli bir bina il sağlık müdürlüğünden devralınarak, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi kurulmuş ve 10.02.2014 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

Ulaşım Bilgileri

İlimizin tüm toplu taşıma araçları ile ‘Sgk ve Adliye’durağında inip hastanemize ulaşabilirsiniz.

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Tokat Dr. Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin