Yükleniyor...

Sbü Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ssssss

Sbü Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

DEĞERLERİMİZ
Mükemmeli Hedefleriz İşimizde uzmanız. Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız. Yenilikçi ve değerlere saygılıyız. Sürekli gelişimi destekleriz. Hastalarımızı Mutlu Ederiz Hastalarımızın sağlığı için çalışırız. Kaliteli hizmet sunarak hastalarımıza esenlik sağlarız. Hasta ve çalışanlarımıza değer veririz. İnsiyatif ve Sorumluluk Alırız Etkin bireysel liderlik sergileriz. İşimizin gereğini yapmak için harekete geçeriz. Ekip olarak çalışırız. Verimli ve yalın organizasyonlar kurarız. Güveniliriz Açık ve dürüst ilişkiler kurarız. Verdiğimiz sözü tutarız. Adil rekabet ederiz. Topluma Katkı Yaratırız Toplumun sağlık gelişimine destek oluruz.

Çalışanlarımızın sosyal sorumluluk ve bilimsel projelerine katılımını teşvik ederiz. Çevreye sorumluyuz.

Ulaşım Bilgileri

Detaylı ulaşım bilgileri için ziyaret edin:

https://gopeah.saglik.gov.tr/TR,34970/iletisim.html

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Sbü Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin