Yükleniyor...

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üni. Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

ssssss

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üni. Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

Hastanemiz 20 Ağustos 2005 itibariyle 366 yataklı yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.Bu sayı zaman içerisinde artırılmış ve şu anda 516 dır. Mevcut hastanemiz 11 bloktan oluşan kompleks bir binadır. Hasta odaları tek ve çift kişilik banyolu lavabolu odalardan oluşmaktadır. 11 adet ameliyathane salonumuz vardır. KVC Yoğun Bakım, Dahili Yoğun Bakımımız mevcuttur. Hastanemizde açık kalp ameliyatı yapılmakta ve anjiografi ünitemiz bulunmaktadır. Hastane binası merkezi sistemden ısıtılıp soğutulmaktadır. Hastanemiz 2008 Aralık ayından itibaren Eğitim ve Araştırma hastanesine dönüştürülmüştür.

Ulaşım Bilgileri

Hastanelerimize Erişim ;

Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Ana Bina):Hastanemize 06:30 – 23:45 saatleri arasında Fener-İslampaşa-Hastane tabelası bulunan dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır.

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Rize Recep Tayyip Erdoğan Üni. Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin