Yükleniyor...

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi

ssssss

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

43 ilin kesişim noktası olan Ankara-Samsun-Kayseri yol kavşağı üzerinde yer alan hastanemiz, Sağlık Bakanlığı’nın 2000 yılı yatırım programı dahilinde Ahsel İnşaat tarafından bir yıl gibi kısa sürede inşaatı tamamlanarak, 2002 yılında 250 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamış, 2006 yılında yatak kapasitemiz 400, 2007 yılında ise 444’ e çıkarılmıştır.

300 Yatak Kapasiteli ek binamızın 2010 Yılında İnşaat Çalışmaları Başlamış Olup 2013 Yılında Bitirilerek Hizmete Girmiştir. Ek Binayla birlikte hastanemizin toplam yatak sayısı 700 ‘e, en son olarak da AMATEM birimine 10 yatak eklenerek toplam yatak sayısı 710’a çıkarılmıştır.

Ulaşım Bilgileri

HASTANEYE ULAŞIM :
Otogardan Ulaşım: Yürüyerek, Bağlarbaşı ve Yüksek İhtisas Hastanesi minibüsleri ve de Kırıkkale Üniversitesi minibüsleri ile Kırıkkale Yüksek İhtisas ana binaya ulaşabilirsiniz.
Merkezden Ulaşım: Harekat merkezi Hüseyin Kahya Parkı (ÇARŞI CAMİİ YANI) olan Yüksek İhtisas Hastanesi Minibüslerinden ve Belediye otobüs durağından kalkan Kırıkkale Üniversitesi minibüsleri ile Kırıkkale Yüksek İhtisas ana binaya ulaşabilirsiniz.
Ankaradan Ulaşım: Ankara otobüsünden hastanenin tam karşısında inilerek ve de yaya üst geçidini kullanarak Kırıkkale Yüksek İhtisas ana binaya ulaşılabilirsiniz

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin