Yükleniyor...

Kayseri Sbü. Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

ssssss

Kayseri Sbü. Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

MİSYON
Modern tıbbın sunduğu imkanları kullanarak, tüm hastaların sağlık hizmetine eşit şekilde ulaşabildiği, insan odaklı hizmet anlayışı ile, ahlaki değerleri yaşatan profesyonel ekiplerimizle, çağdaş fiziki şartlarda sağlık hizmeti sunmaktır.

VİZYON
Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında, her insanın hakkı olan sağlık hizmetini, güler yüz ve sorun çözme odaklı yaklaşımla, tüm insani gereksinimlere cevap verecek şekilde, üretken bir ekip anlayışı ile sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutup, hasta ve çalışan hakları ile memnuniyetini gözetip, bilimsel, yenilikçi, sürekli iyileştirme ilkesi ve ekip ruhu ile, şeffaf bir işleyişle tüm uygulamalarda etik değerler doğrultusunda hizmet vermek.

Ulaşım Bilgileri

641 NUH NACİ YAZGAN ÜNV. ŞEHİR HASTANESİ – OSMAN KAVUNCU BUL.

640 NUH NACİ YAZGAN ÜNV. ŞEHİR HASTANESİ – ANAFARTALAR İSTASYONU

643 NACİ YAZGAN ÜNV. ŞEHİR HASTANESİ- ERKİLET BUL İTFAİYE

285 ŞEHİR HASTANESİ -ERCİYES ÜNİVESİTESİ

286 ŞEHİR HASTANESİ – HASTANE CADDESİ –  ŞEHİR MERKEZİ

Şehir Hastanesi’ne seferleri 06:00 ile 23:50 saatleri arasında yapılmaktadır.

Şehir Hastanesi’ne 3 ayrı hattan ulaşım sağlanabilir:

285 – 286 HASTANELER HATTI  (Her 10 dakikada bir sefer yapılmaktadır.)

641 – 643 ŞEHİR HASTANESİ RİNG HATTI  (Her 15 dakikada bir sefer yapılmaktadır).

640 – ANAFARTALAR – ŞEHİR HASTANESİ ÜCRETSİZ AKTARMA HATTI (Her 10 dakikada bir sefer yapılmaktadır).

285 ve 286 hastaneler hattının ilk durağı Seyyid Burhaneddin durağı olup sırası ile Hunat, Meydan park önü durağı ve Hastane Caddesi ve devamındaki tüm duraklardan binilebilir.

641 ve 643 Şehir Hastanesi Ring hattının şehir merkezinden ilk hareket durağı Seyyid Burhaneddin’dir.

641 hattı güzergâhında hareket eden araçlara Meydan park önü durağı ve Osman Kavuncu Bulvarı üzerindeki bütün duraklardan binilebilir.

643 güzergâhını kullanan araçlar ise Medrese Önü durağı ve devamındaki durakları kullanır.

640 Anafartalar- Şehir Hastanesi ücretsiz aktarma hattı; Anafartalar raylı sistem durağından hareket eder. Eren Yıldırım Bulvarı ve Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde bulunan tüm duraklardan binilebilir.

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Kayseri Sbü. Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin