Yükleniyor...

İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ssssss

İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2002 yılında temeli atılmış,15 Kasım 2006 Tarihinde Hasta kabulune başlamıştır.Sağlık bakanımız Sayın Prof.Dr.Recep AKDAĞ’ın katılımıyla 2007 yılında açılış töreniyle tüm birimleriyle hizmete girmiştir.

62.200m2 sahip olup12 bloktan oluşan ve deprem yönetmenliğine uygun olarak inşa edilmiştir.Bağcılar,Esenler ve Güngören ilçelerinin kesiştiği yerde yaklaşık 2.000.000 nüfus kitlesine hitap etmektedir.

Geçmişte sadece hayalettiğimiz sağlık hizmetini,sizin için gerçekleştiriyoruz.Türkiye’yi Kamusal Sağlık Sektöründe fark yaratan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesini sizinle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.İleri Teknoloji,Bilgi ve konforu en üst seviyede hizmete dönüştüren personellerimizle,hizmetinizdeyiz. Hastaya güleryüz,hekime saygı prensibiyle hastata haklarını korumak ve tıbbi hatalardan uzak güvenli sağlık hizmeti sunmak için çalışmaktayız. 438 yatak kapasitesine sahip olan hastanemizde günde ortalama 5.000,Yılda ise ortalama 2.000.000 hasta muayene edilmektedir.1600 Personeli bulunan hastanemiz aynı zamanda 100’ün üzerinde poliklinikte hizmet vermekte ve teknolojik imkanlar açısından özel hastanelerde bile bulunmayan bir çok özelliğe sahip bulunmaktadır. Hastanemizde bulunan 213 hasta odasında 1 ve 2 şer kişilik özel yataklar,merkezi ısıtma sistemi,24 saat sıcak su ve havalandırma gibi özel imkankarıyla birlikte,hasta yakınları ve ziyaretçiler için ayrılmış ziyaretçi odaları,çocuk oyun salonları,açık ve kapalı otoparkla,300 kişilik konferans salonuyla hertürlü ihtiyacın tek bi yerden görüldüğü tam bir kompleks vazifesi görmektedir. 36 Yoğun bakım yatağıyla İstanbul’da en çok yoğun bakım yatağı olan hastanesi olmasıyla birlikte,hasta naklinde kullandığı 112 hava ambulansı hizmetiylede İstanbuldaki nadir hastanelerden biridir.Hertürlü İşlemin tamamen dijital ortamda yapıldığı,kağıtsız ve filmsiz olarak işlev gören hastanemizde, tetkikler günü birlik olarak yapılmaktadır.Bu sayede hastalarımızın işlemleri en kısa sürede yapılmaktadır.

Ulaşım Bilgileri

Detaylı ulaşım bilgileri için ziyaret edin:

https://bagcilareah.saglik.gov.tr/TR,97873/iletisim.html

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin