Yükleniyor...

Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ssssss

Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

Hastanemiz 1918 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Başlangıçta tek bina halinde hizmet veren hastanemize, biri 1973 yılında, diğeri 1989 yılında yapılan on birer katlı iki blok ana bina ve diğer ekler ilave edilmiştir. 2007 yılı başında hizmete açılan ek bina ile son şeklini almıştır. 1 Haziran 2008 tarihi itibarı ile Sağlık Bakanlığımızın politikaları doğrultusunda ilimizde bulunan Hasanpaşa Devlet Hastanesi ile Doğum ve Çocuk Hastanesi, Çorum Devlet Hastanesi bünyesinde birleştirilmiştir. Hastanemize bağlı olarak hizmet veren Diş Tedavi ve Protez merkezi  ayrılarak ayrı bir  hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hasanpaşa Devlet Hastanesinin yataklı servisleri kapatılmış olup poliklinik binası ise Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasanpaşa Semt Polikliniği ve yeni hastane binasına geçildikten sonra eski hastane binamız bünyesinde  Bahçelievler Semt Polikliniği olarak Eylül 2017 de hizmet verilmeye başlanmıştır.

Şehrimizin büyümesi ile 28.09.2017 de açılan yeni ve modern hastanemizde; 156873m2 toplam kapalı alan, 37500m2 toplam yeşil alan, 1308 otopark araç kapasitesine sahip, 422 oda, 650 yatak (800 yatağa kadar artırılabilir) ,  4 seminer salonu, 3 toplantı odası ve 1 konferans salonu bulunmaktadır. Hastanemizde 3. Basamak KVC Yoğun Bakım, 3. Basamak Anestezi Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, 2. Basamak Dahiliye ve Cerrahi Yoğun Bakım, 1. Basamak Yenidoğan Yoğun Bakım, 2. Basamak Yenidoğan Yoğun Bakım, Palyatif Bakım Ünitelerimiz hizmet vermektedir. Ayrıca hastanemizde en son teknolojiye sahip Anjiyografi Ünitesi, Nükleer Tıp, Evde Sağlık Hizmetleri ve Diyaliz birimleri, 2 adet Bilgisayarlı Tomografi, 2 adet MR Cihazı, Mamografi ve Nüklüeer Tıp Bölümü mevcuttur. Döner Sermaye Saymanlığı,  Sağlık Kurulu ve Patoloji Laboratuvarı ile kesintisiz sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastanemizde klinisyenlerimizin her birine, birer poliklinik odası oluşturarak “Hekim Seçme Hakkı” sağlanmıştır.

Ameliyathanemizde daha modern şartlarda en son sistem cihazlarla donatılmış 20 salon, lokal ameliyathanede 5 salon ve Kadın Doğum ameliyathanede 2 salon bulunmaktadır. Binamızda poliklinikler, acil ve yataklı tedavi birimleri hizmet vermektedir.

Ayrıca tüp bebek merkezimizde profosyonel ekibimizle hastalarımıza hizmet sunmaktadır. Kemoterapi Birimi, Diyabet Okulu, Amatem Birimimiz ve Aralık 2015 tarihinde ise Diyabetik Ayak ve Yara Bakimi Birimimiz hizmet vermeye başlamıştır.

 

Ulaşım Bilgileri

Ulaşım için : (2A-4A-4B-6A-8A-8B-9A
10A-11A-11B-11C-13A-14A-16A)
Nolu Belediye Otobüsleri

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin