Yükleniyor...

Harakani Devlet Hastanesi

ssssss

Harakani Devlet Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

2005 yılından bugüne kadar Kars Devlet Hastanesi ana hizmet binası ve 1992 yılından itibaren hizmet veren Kadın Hastalıkları Doğum ve Çocuk Sağlığı ve  Hastalıkları Hastanemiz (Ek Hizmet Binası), 01.01.2015 tarihinde 65.700 m2 açık alana kurulan 37.000 m2’lik kapalı alanda Kars Harakani Devlet Hastanesi adı altında 328 servis yoğun bakım yatağı  ve 14 Palyatif Bakım Servisi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz bünyesinde Bilgisayarlı Tomografi, MR görüntüleme, Dijital Röntgen, Mamografi, Ultrason, Kemik Dansitometri, Hormon, Eliza, Biyokimya, Hematoloji, Mikrobiyoloji, Patoloji, Seroloji, EKO, Holter, EEG, EMG, Odiometri (işitme testleri), Kan gazı  laboratuarı tam donanımlı cihazları ile hastalarımıza hizmet vermektedir. A1 sınıfı ameliyat hizmeti verebilen,  2 basamak yenidoğan yoğun bakım, 2. basamak erişkin yoğun bakım, diyaliz, palyatif bakım servisi, doğumhane ve anne oteli ünitelerimizle  7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir..

 

Ulaşım Bilgileri

 

HAVAALANINDAN

Hastanemize gelmek için, Taksi veya Havaalanı ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.

ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDEN

Hastanemize gelmek için, Taksi veya Otobüs terminali ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.

DOLMUŞ VEYA OTOBÜS İLE

Hastanemize gelmek için, Toplu Konutlar – Subatan Yolu Otobüsünü  ve  Harakani Devlet Hastanesi Dolmuşunu kullanabilirsiz.

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Harakani Devlet Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin