Yükleniyor...

Giresun Üniversitesi Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eah

ssssss

Giresun Üniversitesi Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eah

Haritada görüntüleyinHakkında

1943 yılında Millet Hastanesi olarak Giresun’un tek Devlet Hastanesiolarak yapılmış ve hizmete girmiştir.

1966 yılından sonra Doğumevi Hastanesi olarak hizmet vermiştir. 2003yılında çocuk bölümünün hastaneye taşınması ile birlikte hastanemizinadı;
Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarakdeğişmiştir.

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra teşkilatlarının yeniden yapılandırılmasıdoğrultusunda 3 Kasım 2011 tarihinde yayımlanan 663 sayılı KHK gereğihastane 1 Kasım 2012 tarihi itibariyle Giresun İli Kamu Hastaneleri GenelSekreterliğine bağlanmıştır.

9 Kasım 2016 tarihinde Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi ve GiresunKamu Hastaneleri Genel sekreterliğine bağlı Prof. Dr. A. İlhan ÖzdemirDevlet Hastanesi ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesiarasında afiliasyon (ortak kullanım) protokolü imzalandı.

2 Aralık 2016 tarihinden itibaren GRÜ Kadın Doğum ve Çocuk HastalıklarıEğitim Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ulaşım Bilgileri

Hastanemize mavi renkli rotadan Belediye otobüsleri ve Deniz Sitesi / Küçük Sanayi dolmuşları ile ulaşabilirsiniz.

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Giresun Üniversitesi Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eah bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin