Yükleniyor...

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi

ssssss

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

1998 yilinda Acil Yardim ve Travmatoloji Hastanesi olmasi planlanarak yapimina baslanmis olup 02 Ocak 2006 yilinda Saglik Bakanligina devri yapilan hastanemiz, bölgemizdeki nüfus yogunlugu da dikkate alinarak genel devlet hastanesine dönüstürülmüs ve Sehitkamil Devlet Hastanesi olarak 22 Mart 2008 tarihinde 330 yatak kapasitesi ile Sayin Basbakanimiz Recep Tayyip ERDOGAN tarafindan açilisi yapilarak,  Gaziantep ve bölge illerinden gelen vatandaslarimiza saglik hizmeti sunmaya baslamistir.

Ulaşım Bilgileri

iletişim bilgisi için : https://sehitkamildh.saglik.gov.tr/TR,13108/iletisim.html

Kurum Bilgi Kartı

  • Adres:
    Pirsultan, Çetin Emeç Cd., 27500 Şehitkamil/Gaziantep
  • Çalışma saatleri:
    24 saat açık
  • Telefon:
    +903423246767
  • Eposta:

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin