Yükleniyor...

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eah

ssssss

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eah

Haritada görüntüleyinHakkında

Bölgesel anlamda hasta ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilen, hasta, hasta yakını, ve çalışan memnuniyeti en üst düzeyde sağlayan, sağlık sektöründeki gelişmeleri takip edecek, mesleği eğitim için gerekli alt yapıyı hazırlayan rekabete açık üstün nitelikli kaliteli sağlık hizmeti sunan bir sağlık kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Fiziki koşulları, konumu, deneyimli kadrosu ile bölge halkına ileri teknoloji ve bilimsel gelişmeler ışığında hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı nitelikli, kaliteli bir sağlık hizmeti sunarak bölgede sağlık sektöründe fark yaratmak.

Ulaşım Bilgileri

2 , 3 , 4 , 7 , 8 , 11 numaralı  Belediye Halk Otobüsleri ve 14-A  ve 14-B numaralı Üniversite hattı ile Ana binamıza ulaşabilirsiniz.

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eah bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin