Yükleniyor...

Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

ssssss

Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

VİZYONUMUZ

Bilimsel ve etik kurallara bağlı kalarak, kurumdan hizmet alan ve sunanların memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyet anlayışıyla çalışmak Kurumsal gelişimi ön planda tutmak, Çağdaş ve modern bir altyapı oluşturmak.

MİSYONUMUZ

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak, Hasta ve çalışan güvenliğini sağlayan, Hastalarımızın ve çalışanlarımıza haklarını koruyarak, Toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmak.İnsan ve mali tüm kaynaklarını etkin ve verimli kullanan, Sağlıkta Kalite Standartlarını yükselterek sağlık hizmeti sunan saygın bir hastane olmak.

Ulaşım Bilgileri

Hastanemize gelen toplu ulaşım araçları ve durakları
Hastanemize gelen şehir içi hat otobüsleri üzerinde: Devlet  Hastanesi, Sanayi, Kadın Doğum yazılan araçlar geliyorlar.
Duraklar: Merkez Dörtyol Durağı, DSİ Durağı, Kültür Kavşağı Durağı

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin