Yükleniyor...

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi

ssssss

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

1968 yılında 110 yatak kapasitesi ile ilk olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz 2005 yılında 510 yatak kapasitesi ile büyümeye devam etmiştir. 03.04.2017 tarihinde 196.071 metrekare kapalı alan ile yeniden inşa edilen hastanemiz Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi  olarak mevcut yerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ulaşım Bilgileri

Otobüs İle;

***  Hat Adı : 45GB – GÜNDOĞAN – BAHÇELİEVLER – Y.HASTANE HATTI

Gidiş Güzergahı : Toruntay Cd. – Atay Cd. – Yıldırım Cd. – Cengiz Topel Cd. – Karabekir Cd. – Fevzi Çakmak Cd. – Çilek Sk. – Atatürk Cd. – Mehmetçik Cd. – 100. Yıl Teknik Lisesi Cd. – Savaştepe Cd. – Yeni İzmir Yolu – Şehir Hastanesi

Dönüş Güzergahı : Şehir Hastanesi – Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis Yolu – Yeni İzmir Yolu – Savaştepe Cd. – 100. Yıl Teknik Lisesi Cd. – Mehmetçik Cd. – Atatürk Cd. – Çilek Sk. – Fevzi Çakmak Cd. – Karabekir Cd. – Cengiz Topel Cd. – Yıldırım Cd. – Atay Cd. – Toruntay Cd.

* ** Hat Adı :45 (22H)  T.T.M. – BÖLGE HASTANESİ HATTI

Gidiş Güzergahı : T.T.M. – Cumalı Cd.-Vasıf ÇınarCd.-Yeni İzmir Yolu – Balıkesir Bölge Hastanesi Poliklinik Önü Durağı

Dönüş Güzergahı : Balıkesir Bölge Hastanesi Poliklinik Önü Durağı – Yeni İzmir Yolu – Vasıf ÇınarCd.-Gazi Blv. -T.T.M.

Dolmuş ile;

T.T.M (Toplu Taşıma Merkezi)  durağından kalkan Yeni Şehir Hastanesi dolmuşları ile hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

ŞEHİR DIŞINDAN GELEN HASTALARIMIZ

Terminalden T.T.M (Toplu Taşıma Merkezine) aktarma yapmaları gerekmektedir.  23T  Belediye Otobüsünü kullanarak  aktarma yapabilirsiniz.

Hat Adı : 23T – TERMİNAL – T.T.M HATTI

Gidiş Güzergahı : Balıkesir Şehirlerarası Otobüs Terminali – Bandırma Cd. – Tarihçi Cemal Kutay Cd. – Bandırma Cd. – Zağnos Paşa Blv. – A. Gaffar Okkan Cd. – Sıtkı Yırcalı Cd. – Bandırma Cd. – Vasıf Çınar Cd. – Cumalı Cd. – T.T.M.

Dönüş Güzergahı : T.T.M. – Cumalı Cd. – Vasıf Çınar Cd. – Bandırma Cd. – 339.Sk – Bandırma Cd. – Tarihçi Cemal Kutay Cd. – Bandırma Cd. – Balıkesir Şehirlerarası Otobüs Terminali

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin