Yükleniyor...

Adana Dr.Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

ssssss

Adana Dr.Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

Haritada görüntüleyinHakkında

1984 yılından bu yana Adana ve çevresindeki 15 İl’ e sağlık hizmeti sunan Dr. Ekrem TOK Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi bir bölge dal hastanesidir.

Hastanemiz sürekli olarak kendisini yenilemiş ve branşındaki gelişmelere paralel olarak yeni üniteleri bünyesine katmıştır.
Bir yandan fiziki altyapısını ve donanımını yenilerken, bir yandan hasta psikolojisini anlayan tüm personeli ile verimli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Hastanemizde yürütülen sağlık hizmetleri şunlardır:

– Psikiyatri Poliklinik ve Yataklı Tedavi,

– Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik ve Yatan Hasta Konsültasyon,

– Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarları,

– Radyoloji (Röntgen, Panoramik Röntgen)

– AMATEM  Poliklinik ve Yataklı Tedavi,

– Kadın AMATEM Yataklı Tedavi,

– Nöroloji Poliklinik ve Yatan Hasta Konsültasyon,

– E.E.G. Ünitesi,

– Anestezili E.K.T. Ünitesi,

– Çocuk ve Ergen Psikiyatri Poliklinik Hizmetleri,

– Sigara Bırakma Poliklinik Hizmetleri,

– Çukurova ve Sarıçam Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri,

– ÇEMATEM Polikliniği

– 1. Basamak Yoğun Bakım

Ulaşım Bilgileri

Hastanemize Ulasim

Hastanemize Adana Raylı Sistem Şehir Metrosu (Akıncılar İstasyonu – Hastane İstasyonu), Özel Halk Otobüsleri 8/A 8/B (Regulator Köprü – 100. Yıl Mahallesi), Büyük Şehir Belediyesi Otobüsleri 114 (Optimum AVM – Real AVM) – 142 (Eski Vilayet – Real AVM), 154 (Balcalı Hastanesi – Real AVM ve Yeşiloba Toki), 188 (Karaisalı – Çifteminare Camii), Dolmuşlarda ise Cemalpaşa 1- 2- 3 numaraları, İtimat 6 numara ve Denizli 2 numarası ile hastanemize ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrica Adana Seyhan Merkez Otogarindan Yol Tarifi Alarak Gelebilirsiniz

Kurum Bilgi Kartı

QR Kod İşlemleri

Haritayı telefonunuzdan açmak için QR Kodu Okutun

Arama yapmak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Randevu almak için telefonunuzdan QR Kodu Okutun

Nasıl Randevu Alırım ?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması vardır. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfaya yer alan tüm bilgiler Adana Dr.Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi bilgi arama sonucu erişim sağlanmış ve paylaşılmıştır.

Bu profil sayfasında bir yanlışlık / hata mı var ? Hemen bize bildirin