Giresun dil ve konuşma terapisti,

toplumda her yaştan danışan için dil, konuşma, ses ve yutma bozukluklarının belirlenmesi, önlenmesi ve tedavisi için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Genellikle çocukluk çağında başlayan konuşma bozuklukları, yaşlılık dönemine kadar devam edip, sosyal yaşamı etkileyebilmektedir. Bu nedenle erken teşhis ve terapi büyük önem taşımaktadır.

Dil ve Konuşma Terapistleri alanında 4 yıllık (lisans) eğitim almış olup, uzman kişilerden oluşmaktadır. Danışanların terapi sürecinde rehabilitasyonlarını ve terapi sürecini en iyi şekilde yönetmektedirler.

Giresun dil ve konuşma terapisti danışanlara birebir ve online olarak aşağıda yer alan çalışma alanları hakkında hizmet vermektedir;

Dünyaca meşhur, parlak kabuklu, yağ oranı yüksek ve tombul fındığı, Fiskobirlik’in genel müdürlüğüne de ev sahipliği yapması, doğal ve kültürel zenginlikleri, hâlâ sürdürülen gelenek ve görenekleriyle Giresun, keşfedilesi şehirlerimizden biri.

Giresun nüfusu: 453.912 Bölge: Karadeniz


Giresun dil ve konuşma terapisi hizmeti kapsamında dktmerkezi.com platformunda aşağıdaki ilçelerden de terapi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Giresun ilçelerine gözatın;