Edirne dil ve konuşma terapisti,

toplumda her yaştan danışan için dil, konuşma, ses ve yutma bozukluklarının belirlenmesi, önlenmesi ve tedavisi için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Genellikle çocukluk çağında başlayan konuşma bozuklukları, yaşlılık dönemine kadar devam edip, sosyal yaşamı etkileyebilmektedir. Bu nedenle erken teşhis ve terapi büyük önem taşımaktadır.

Dil ve Konuşma Terapistleri alanında 4 yıllık (lisans) eğitim almış olup, uzman kişilerden oluşmaktadır. Danışanların terapi sürecinde rehabilitasyonlarını ve terapi sürecini en iyi şekilde yönetmektedirler.

Edirne dil ve konuşma terapisti danışanlara birebir ve online olarak aşağıda yer alan çalışma alanları hakkında hizmet vermektedir;

Bademli kavala kurabiyesi, enfes badem ezmesi, meyve sabunları ve peyniri ile meşhur, Trak uygarlığına ilk kez ev sahipliği yaptığı düşünülen Edirne, 1365 yılında Osmanlı’nın başkenti olmuştur.

Edirne nüfusu: 411.528 Bölge: Marmara


Edirne dil ve konuşma terapisi hizmeti kapsamında dktmerkezi.com platformunda aşağıdaki ilçelerden de terapi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Edirne ilçelerine gözatın;