Denizli dil ve konuşma terapisti,

toplumda her yaştan danışan için dil, konuşma, ses ve yutma bozukluklarının belirlenmesi, önlenmesi ve tedavisi için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Genellikle çocukluk çağında başlayan konuşma bozuklukları, yaşlılık dönemine kadar devam edip, sosyal yaşamı etkileyebilmektedir. Bu nedenle erken teşhis ve terapi büyük önem taşımaktadır.

Dil ve Konuşma Terapistleri alanında 4 yıllık (lisans) eğitim almış olup, uzman kişilerden oluşmaktadır. Danışanların terapi sürecinde rehabilitasyonlarını ve terapi sürecini en iyi şekilde yönetmektedirler.

Denizli dil ve konuşma terapisti danışanlara birebir ve online olarak aşağıda yer alan çalışma alanları hakkında hizmet vermektedir;

Denizli ili sanayisi ve turizmi ile Türkiyenin önemli şehirlerindendir. Tekstilin başkentidir. İhracatta ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamıştır. İhracatta Türkiye 7. sidir. Türkiye de gelen turist sayısı olarak 5. il konumundadır.

Denizli nüfusu: 1.027.782 Bölge: Ege


Denizli dil ve konuşma terapisi hizmeti kapsamında dktmerkezi.com platformunda aşağıdaki ilçelerden de terapi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Denizli ilçelerine gözatın;