Ankara özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri,

dil ve konuşma terapisi alanında hizmet sunmaktadır. Alanında uzman dil ve konuşma terapistleri ile yaş farkı gözetmeksizin danışanların tanı ve terapi süreci desteklenmektedir.

Her danışan için özelleştirilmiş eğitim programı hazırlayarak, terapi sürecini keyifli ve verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektedir. Gerek birebir, gerekse grup çalışmaları ile dil ve konuşma terapisi hizmeti vermektedir.

Kişiye özgü programlar ile doğuştan ya da sonradan meydana gelen dil ve konuşma bozukluklarında uzman terapistler aracılığı ile terapi ve rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Dil ve konuşma terapistleri

tarafından danışanların iletişim bozukluklarının tanılanması, önlenmesi ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmalarda eğitsel ve klinik programlar hazırlanıp, terapi programları uygulanmaktadır.Dil ve konuşma terapistleri, konuşma bozukluğu olan bireyin öğretmenleri, ergoterapisti , fizyoterapisti, çocuk gelişim uzmanı gibi meslek gruplarıyla ekip çalışması içerisinde çalışmaktadır ve dil ve konuşma terapisti bireylerden elde edilen sonuçların değerlendirilmesinin ardından terapi sürecindeki sorumlu meslek gruplarına danışmanlık yapmaktadır.

Ankara özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerine

dktmerkezi.com platformu aracılığı ile aşağıdaki ilçelerden de ulaşıp, terapi talep edebilirsiniz.
Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrili ve Türkiye’nin başkenti Ankara, Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana hızla gelişme göstermiştir. Şehrin amblemi, Hitit uygarlığının da simgesi olan Hitit Güneş Kursu’dur.

Ankara nüfusu: 5.503.985 Bölge: İç Anadolu

Ankara dil ve konuşma terapisi hizmeti kapsamında dktmerkezi.com platformunda aşağıdaki ilçelerden de terapi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Ankara ilçelerine gözatın;